"Válság és váltság" - előadássorozat Újpesten

Az Újpest-Belsővárosi Református Gyülekezet négy őszi estére előadássorozatot szervez „Válság és váltság” címmel.

Első alkalommal, Szeptember 25-én Balavány György illetve Dr. Illésy János tart előadást a gazdaság jelenlegi állapotáról.

Október 2-án Devich Márton és Pálúr János beszélget a kulturális életben és médiában kialakult helyzetről.

Október 9-én Dr. Molnár Zoltán, Hajdúböszörmény városi főorvosa beszél a mai ember egészséghez és betegséghez való viszonyáról.

Az október 16-ai kerekasztal-beszélgetés témája a család, Süveges Gergő cserél eszmét Dr. Pálhegyi Ferenccel és Fűtő Róberttel.

Mindenkit szeretettel várunk szeptember 25-től, négy pénteken keresztül, este 6 órára az újpesti Ady Endre Művelődési Központ színháztermébe (az Újpest Színházba). A belépés díjtalan, további részletek a www.ubre.hu címen találhatók.