Mission: Impossible?

A Világ Misszió Tanács nyári ifjúsági programja

A Világ Misszió Tanács szeretettel várja a 18-30 éves fiatalokat a "Mission: Impossible?" című három hetes nyári programjára, amely 2009. július 10-30 között Monoszlón és Veszprémben kerül megrendezésre. A programban a Világ Misszió európai egyházai, valamint távol-keleti, afrikai keresztyén fiatalok vesznek részt. A "Mission: Impossible?" projekt nagyszerű lehetőség arra, hogy az egész világról érkező fiatalok közös hitüket, életkérdések iránti felelősségüket elmélyítsék, megéljék, hogy mit is jelent keresztyénnek lenni. A projekt ideje alatt az önkéntesek Veszprémben a református templom előtti kertrendezésben. Jelentkezni 2009. május 31-ig lehet motivációs levél beküldésével az ode@zsinatiiroda.hu e-mail címen. A résztvevőket személyes beszélgetés során választják ki az Önkéntes Diakóniai Év Programirodában. A részvétel ingyenes.

További információ:
ode@zsinatiiroda.hu