Református tanúságtétel kritikus időkben

A közel-keleti reformátusok kihívásai, a görög református egyház menekültáradatra adott válaszai és a Magyarországi Református Egyház menekültek között végzett szolgálata.

Szeretettel hívjuk tavaszi missziói konferenciánkra, melyben megismerhetjük a közel-keleti reformátusok kihívásait, a görög református egyház menekültáradatra adott válaszait és a Magyarországi Református Egyház menekültek között végzett szolgálatát.

Konferenciánk abban lesz rendkívüli, hogy nem csupán elképzelni és elemezni próbáljuk a közel-keleti reformátusok helyzetét, hanem a régió hiteles vezetői lesznek közöttünk: Najla Kassab, a Szíriai és Libanoni Nemzeti Református Zsinat lelkésznője, a Református Egyházak Világközösségének elnöke és Dimitrios Boukis református lelkész, a Görög Református Egyház főtitkára. Mellettük felkértük Kanizsai-Nagy Dórát, az MRE Szeretetszolgálati irodájának menekültintegrációs referensét egyházunk menekültek közötti szolgálatának bemutatására.

A konferencián való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

A konferenciára minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Csatolt állományok