A Bethesda Gyermekkórház hat éve elhunyt igazgatójáról, Dizseri Tamásról elnevezett református szeretetszolgálati díjat s a Melocco Miklós által tervezett, az irgalmas szamaritánust ábrázoló emlékérmet az idén Victorné Erdős Eszter, a Magyarországi Református Egyház Kallódó Ifjúságot Mentő Missziója, egyben a Ráckeresztúri Drogterápiás Otthon vezetője kapta meg...

Total

A díjátadás második részében, mely hagyományosan tudományos konferencia is, a következő előadások hangzottak el:

Zoli

A díjátadási ünnepséget és az istentiszteleti a liturgiát Balogh Zoltán lelkész vezette.

Értékválság és függőségek - Dr. Németh Dávid, Károli Egyetem HTK

EszterA terápia lelke - a lélek terápiája - Victorné Erdős Eszter KIMM

Történetem -  Kármán György

Balog Kati

Még mindig alkohol? -  Némethné Balogh Katalin Református Iszákosmentő Misszió

Szenvedélybetegség mint feladat - Topolánszky Ákos Nemzeti Drogmegelőzési Intézet

Posztmodern függőségek -  Dr. Buda Béla Nemzeti Drogmegelőzési Intézet

Az előadások között a KIMM Ráckeresztúri Otthonának lakói zenével szolgáltak.

Szabo IstvanIgét hirdetett Dr. Szabó István a Dunamelléki Egyházkerület püspöke.

BölcskeiLaudációt mondott és a díjat átadta Dr. Bölcskei Gusztáv a Zsinat lelkészi elnöke.