Örvendj világ, eljött az Úr!

Megjelent a Kelenföldi Református Énekkar új CD-je. A lemezen a keresztyén ünnepeik énekeiből - karácsonytól a reformációig - hangzanak el Istent dicsérő kórusművek, hirdetve a nagy örömhírt: "Örvendj világ, eljött az Úr!"

A műsoron Luther, G. Fr. Händel, Schütz, J. S. Bach, Palestrina, Gluck, Mendelssohn, Viski János feldolgozásai hangzanak el. A karácsonyi műveket harangjátékkal és vibrafonnal kiséri Hlaszny Ádám ütőhangszeres művész, a Feltámadás örömhíre a Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes művészei kiséretében csendül fel. Orgonán közreműködik Alföldy-Boruss Csilla orgonaművész. A CD műsorszámai között elhangzó bibliai Igét Ft. Takaró Károly ny. püspök tolmácsolja. Vezényel: Alföldy-Boruss Csilla. Kiadó: A Budapest-Kelenföldi Református Egyházközség. A CD megvásárolható a kelenföldi gyülekezet iratterjesztésében vasárnap délelőttönként, valamint a Bibliás Könyvesboltban (Budapest, IX. Ráday u. 28).