Arany János változó időkben - konferencia

Konferencia a költő 200. születésnapja alkalmából.

Arany János születésének kétszázadik évfordulója alkalmából a 2017-es évet a Magyar Tudományos Akadémia Arany János-emlékévvé nyilvánította.

Ez alkalomból a Károli Gáspár Református Egyetem és a Magyarországi Református Egyház közösen nemcsak bensőséges és tartalmas, de nagyszabású és országos hatósugarú programsorozatot kíván megvalósítani.

Ennek részeként a Károli Gáspár Református Egyetem és a Magyarországi Református Egyház szeretettel meghívja 2017. április 8-án a Dunamelléki Református Egyházkerület Püspöki Hivatalának dísztermében tartandó (1092 Budapest, Ráday utca 28.) Arany János változó időkben című bicentenáriumi konferenciára.

A konferencián előadást tartanak:
Adamikné Jászó Anna az MTA doktora, dr. habil. Fűzfa Balázs, dr. Géher István, dr. habil. Hermann Zoltán, Imre László az MTA rendes tagja, dr. Kiczenko Judit, dr. Kulin Ferenc, dr. habil. Nyilasy Balázs, dr. Papp Kinga, dr. Kovács Gábor, Pálfi Ágnes, S. Varga Pál az MTA rendes tagja, Sziklay Cs. Mónika, Szörényi László az MTA doktora, dr. Tarjányi Eszter, dr. Toldi Éva rendkívüli egyetemi tanár, Tverdota György az MTA doktora.

Plakát és részletes program a csatolmányok között.

Csatolt állományok