Bibliai ünnepek – bibliatanulmányozó nap Faddon

A Tolnai Református Egyházmegye a 2017-18-as tanévben is bibliatanulmányozó napokat szervez.

November 18-án Marco de Leeuw van Weenen misszionárius a Bibliában szereplő ünnepeket fogja megtárgyalni a következő témák szerint: (1) az ószövetségi ünnepkör és az egyházi év, (2) páska, kovásztalan kenyerek ünnepe és Húsvét, (3) hetek ünnepe, azaz Pünkösd, (4) a kürtzengés napja és az engesztelés napja, (5) a lombsátrak ünnepe, (6) hanuka és púrim.

Az előadások 9 órakor kezdődnek, s az egyórás ebédszünettel együtt 16 óra körül érnek véget.

A bibliatanulmányozó napot Faddon tartjuk a Béri Balogh Ádám Művelődési Házban (Béke u. 1.) Teáról és ásványvízről gondoskodunk, kávéautomata van az épületben. Ebédet sajnos nem áll módunkban biztosítani, de közvetlenül a művelődési ház mellett CBA található.

500 Ft hozzájárulást kérünk a résztvevőktől a terem bérleti díjának rendezésére.

Részvételi szándékról a tolnaibibliaiskola@gmail.com címre kérünk szépen visszajelzést!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!