Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes és Mészáros János Elek koncertje

Mindenkit hívunk a Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes koncertjeire, vendég Mészáros János Elek énekes, a Csillag Születik győztese , református presbiter.

Október 28-án és 29-én mindenkit hívunk a Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes koncertjeire, amelyeknek vendége Mészáros János Elek énekes, a Csillag Születik győztes , református presbiter.

Az első koncert 2016. október 28‑án, pénteken, 17 órakor kezdődik a Budapest-külsőjózsefvárosi református templomban (1089 Budapest, Kőris u. 13.). 2016. október 29‑én, szombaton, 17 órakor pedig a szentgáli református templomban (8444 Szentgál, Fő u. 103.) kerül megrendezésre.

Az együttes tagjai: Kovács Zalán László (tuba, művészeti vezető), Ambrus Szabolcs (trombita), Vass István (trombita), Kasza Mónika (kürt), Alföldy‑Boruss Márk (harsona). Közreműködik: Krizsán Kinga zongoraművész.

A koncertekre a belépés ingyenes, a végén perselypénzes adományokat elfogadunk.