Egy festő Ráckevéről a majosházi hospice-házért

Fegyó Béla Ráckevén élő festőművész képeiből nyílik kiállítás 2017. november 5-én vasárnap a Budai Református Egyházközség nagytermében.

Mindenkit szeretettel várunk a Szilágyi Dezső téri református templomba a november 5-én, vasárnap reggel 10 órakor kezdődő istentiszteletre, majd

11:30 órakor a Szilágyi Dezső tér 3-ban lévő gyülekezeti nagyterembe.

A kiállítást megnyitja:
Dr. Feledy Balázs művészettörténész, művészeti író

A festőművész korábban negyven festményét ajándékozta oda a Majosházán épülő hospice-ház javára, ezzel jelentősen támogatva annak megvalósulását, és a jelen kiállítás anyagából értékesítésre kerülő képek bevételéből is felajánlást tett e nemes célra.

A kiállítás után a Református Dunamenti Kistérségi Diakóniai Szolgálat munkatársai lesznek a vendégeink, akik beszámolnak a diakóniai szolgálataikról és a hospice-ház építésének helyzetéről.

Mindenkit szeretettel várunk.