MEGHÍVÓ - 25 éves a KIE

A Magyarországi Keresztyén Ifjúsági Egyesület (KIE) 1883-ban alakult meg, majd az ötvenes években - sok más szervezethez hasonlóan - feloszlatták. A sorok közül, az emberek szívéből, a tagok életéből azonban nem lehet csak úgy kiirtani azt, ami jó volt, így rendszerváltáskor újjáalakulhattunk. Idén 25. szülinapunkat ünnepeljük, reméljük, Veled és családoddal, gyülekezeteddel.

Ünneplünk. Ünnepeljük, hogy fennmaradt a KIE, hogy vannak működő munkaágai, ünnepeljük a múltunkat és megosztjuk az örömünket a jelenlévőkkel. Ha Te, gyülekezeted, csoportod, családod érdeklődik az ifjúsági munka iránt, hasznos módszertani tapsztalatokkal lehet gazdagabb a hévége után. Ha csak simán szórakoznál egy koncert erejéig vagy egy irodalmi kávéházban, vagy csak arra jársz és innál egy teát, játszanál valamit vagy csak beszélgetnél, beugorhatsz hozzánk. Programjaink ingyenesek, részletesen pedig a www.kie.hu oldalon is elolvashatók. Szeretettel várunk!