Országos Cigánymissziós Találkozó és Imanap 2020

Hagyományainkhoz híven idén is megünnepeljük a Nemzetközi Roma Napot, az Országos Református Cigánymissziós Találkozó keretein belül, a Káposztásmegyeri Református Templomban. Tarts velünk 2020. április 4-én, szombaton 10 órától!

Az Országos Református Cigánymisszió 2014 óta minden évben megünnepli az április 8-i Nemzetközi Roma Napot, a dátumhoz legközelebb eső szombaton.

Idén 2020. április 4-én gyűlünk össze a Káposztásmegyeri Református Templomban, hogy csaknem háromszáz református cigány testvérrel dicsőítsük együtt Istent, imádkozzunk, épüljünk lelkiekben bizonyságtételek és igehirdetések által.

A találkozó programját később fogjuk közzétenni.

Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött! Az imanapra gyülekezeti csoportok és 14 éven felüliek jelentkezését várjuk.

A REGISZTRÁCIÓS ŰRLAP IDE KATTINTVA ÉRHETŐ EL!

A Cigánymisszió segítséget tud nyújtani a találkozóra való eljutásban – az ezirányú igényeket Tóth Ádám munkatársunknak lehet jelezni a toth.adam@reformatus.hu e-mail-címen, illetve a 06303142284-es telefonszámon.

Az imanap résztvevőinek szendvicsebédet biztosítunk.

Szervezzétek meg a gyülekezeti csoportokat, és ünnepeljünk együtt!

Csatlakozz Facebook-eseményünkhöz ezen a linken keresztül!