Szabó Imrére és feleségére, Szabó Évára emlékezünk

Szabó Imre és Szabó Imréné Szabó Éva hitvalló, szolgáló életéért és a rajtuk keresztül kapott ajándékokért adunk hálát a sárbogárdi református templomban.

„Legszívesebben tehát az erőtlenségeimmel dicsekszem,
hogy a Krisztus lakozzék bennem.
Ezért a Krisztusért örömöm telik erőtlenségekben,
bántalmazásokban, nyomorúságokban, üldöztetésekben és szorongattatásokban, mert amikor erőtlen vagyok, akkor vagyok erős.”

Szeretettel hívunk hálaadó istentiszteletre 2016. november 19-én, szombaton 10 órára a sárbogárdi református templomba, ahol megköszönjük Istennek a gyülekezet egykori lelkipásztorai, Szabó Imre és Szabó Imréné Szabó Éva hitvalló, szolgáló életét, és hálát adunk a rajtuk keresztül kapott ajándékokért.

A hálaadó alkalmon bizonyságot tesznek olyan testvérek, akik Jézus Krisztust életük Megváltójaként Imre bácsi és Éva néni szolgálatán keresztül ismerték meg.

Dicséretekkel az egykori Forrás Gyülekezet zenekara szolgál.

Az alkalmat szeretetvendégséggel zárjuk.

A hálaadó alkalom befejezése 13.30-14 óra között várható.

Tisztelettel kérjük, hogy részvételi szándékát az alábbi elérhetőségek valamelyikén jelezze:

E-mail: mbaloghe@gmail.com

Tel.: +36 -30 -419 -0024

A Parakletos Alapítvány Kuratóriumának nevében:

Dr. Tatai István lelkipásztor és Magyarné Balogh Erzsébet lelkipásztor