Szeretethíd épül énekszóval, muzsikával Budán

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Népzene Tanszék népi énekes hallgatói adnak jótékonysági hangversenyt a Szilágyi Dezső téri református templomban  június 6-án, szerdán, 19 órakor.

A fiatal, tehetséges énekesek szeretnék, ha ez az előadás jótékonysági célt szolgálna, és örömmel csatlakoztak a budai gyülekezet ez évi kiemelt jótékonysági céljához, a felvidéki Ipoly- és Garam-menti kis községek gyülekezeteinek támogatásához.
A belépés ingyenes, de erre a határon túli testvéreinket támogató célra köszönettel elfogadunk perselyadományokat.

Ez az alkalom egyben a 2018. évi Szeretethíd önkéntes napokon szolgálók after partyja is. Örülnénk, ha minél többen eljönnének a Budapesten különféle helyeken szolgáló csoportok tagjai, hogy a jól elvégzett, örömteli szolgálatok után egy közös zenei élménnyel gazdagon tölsünk el közösen  egy-két  órácskát!
A koncert után agapé, amihez süteményadományokat köszönettel elfogadunk.

Fotó: H.M.

Szeretettel várunk minden kedves zenerajongót!