Találkozások - Bibliodráma csoport

A Németajkú Református gyülekezetben magyar nyelvű ökumenikus bibliodráma csoport indul 2019 őszétől.

Olyan érdeklődőket várunk, akik meghitt, játékos találkozásra vágynak a bibliai szövegekkel, hogy együtt rácsodálkozhassunk az életünkre a Biblia világában; felismerjük a bibliai vonásokat a saját mindennapjainkban, és emberi mindennapjainkat a biblia isteni történeteiben. Színészi tehetség és teológiai előképzettség nem feltétel, mint ahogy a felekezeti hovatartozás sem.
Várjuk azokat, akik elfogadják, hogy a bibliai történeteket nem véletlenül görgeti maga előtt az emberiség több ezer éve; generációk százai találtak bennük reménységet, felismeréseket, megnyugvást vagy éppen bátorságot és inspirációt.

A csoport összesen 15 alkalommal, kéthetente, kedden 17:30-21:00 között találkozik a Hold utcai templom kávézójában.

Egy alkalom ára: 5.000 Ft
Gyülekezeti tagoknak: 3.000 Ft

(Nem szeretnénk, ha bárki anyagi okokból lenne kénytelen távol maradni. Akinek a fenti összeg megfizetése probléma, kérjük, jelezze. )

A jelentkezést a csoportvezetők címére várjuk:

Fehérváry Jakó - jako@osb.hu
gyakorló bibliodráma-vezető, pszichodráma-asszisztens, bencés szerzetes, teológus

Révész Judit - revesz.judit@btk.elte.hu
bibliodráma-vezető, pszichodrámavezető