XXVI. Angol Nyelvű Bibliatábor Hódmezővásárhelyen

A Hódmezővásárhely Ótemplomi Református Egyházközség, a Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium sok szeretettel hív minden érdeklődőt a 2016. július 17. - július 23. között megrendezésre kerülő XXVI. Angol Nyelvű Bibliatáborába. A táborban részt vehetnek általános iskolások 11 éves kortól, valamint középiskolások és felnőttek, azok, akik érdeklődnek a Biblia és az angol nyelv iránt (nyelvtudástól függetlenül).

A foglalkozásokat (bibliaórák és angol órák) a Nagy-Britanniából érkező EEFC szervezet tagjai (7-8 fő) vezetik anyanyelven, tolmácsok segítségével. A 8-12 fős tanulócsoportok az életkor és a tudásszint alapján kerülnek kialakításra.

A szellemi munkával kapcsolatos fáradalmak kipihenésére táborunk változatos szabadidős tevékenységet (foci, kosárlabda, strand, ping-pong, vetélkedő, skót táncház, túrázás) biztosít.

A tábor alatt és - természetesen a modern technikának köszönhetően - utána is folyamatosan lehet az angol nyelvet használni, beszélgetni a Nagy-Britanniából érkező misszionáriusokkal, pl.: facebookon keresztül utána is folytatható a kapcsolattartás. Barátságok, szerelmek szövődtek, az elmúlt 25 év alatt.

TOVÁBBI FELVILÁGOSÍTÁS és jelentkezés

Ótemplomi Református Lelkészi Hivatal

Telefonon: 62/241-817 vagy 0630/6888197,
Elektronikusan: hodmezovasarhely-otemplom@reformatus.hu vagy: FACEBOOK.COM/HMVHELYEEFC