Békében magammal, békében egymással – teremtésvédelem és erőszakmentes kommunikáció

Ezzel a címmel tart előadást és beszélgetést Pogány Anikó, erőszakmentes kommunikációt oktató tréner, pszichodráma vezető, coach, mediátor az Ökogyülekezeti Mozgalom és a Magyar Környezeti Nevelési Egyesület közös szervezésében megvalósuló „Ökoestek" előadás-sorozat következő alkalmán.

Időpont: 2020. november 25., szerda 18:00-19:30

Helyszín:  online esemény, Zoom alkalmazás

Röviden a tartalomból:
  • A béke bennünk és közöttünk kezdődik. Nem lehet sem magunkon, sem egymáson átlépni ahhoz, hogy a környezettel és a természettel jobban bánó világot építsünk. Hogyan bánunk magunkkal? Hogyan bánunk egymással mindeközben? Hogyan fejezzem ki magam, ha hatékony cselekvést szeretnék elérni? Hogyan konfrontálódjak?
  • „Életközpontú", „mindig az életet keresi" – szokták mondani az erőszakmentes kommunikációra. Kommunikáció, amely összekapcsol, és segít, hogy meghalljuk egymást. Csak a közös cselekvés vezethet eredményre, és úgy tűnik, ezt a legnehezebb elérni.

Kérjük, hogy részvételi szándékát jelezze az alábbi linken:
A belépéshez szükséges Zoom linket az előadás napján küldjük el a jelentkezési űrlapon megadott email címre.

Jelentkezési határidő: 2020. november 24.

Szeretettel hívunk és várunk mindenkit:
Ökogyülekezeti Mozgalom és a Magyar Környezeti Nevelési Egyesület

Köszönjük az esemény hírének továbbadását, megosztását!
Facebook esemény: Itt érhető el