Bp-Északi és Bp-Déli Egyházmegye közös presbiteri csendes délelőttje

A csendes délelőttök fontos célja református keresztyén önazonosságunk erősítése, a presbiterképzés megújítása. A területi alkalmak 10 órakor kezdődnek és kb. 13 óráig tartanak. Áhítatot követően kerül sor az előadásra, majd rövid szünetet tartunk, amely után lehetőség nyílik ismerkedésre, beszélgetésre. Ezután az elhangzottakkal kapcsolatban lehet kérdéseket feltenni és azokat megbeszélni. Az alkalmat imaközösséggel fejezzük be.

Program:

Az előadás címe: Az okosságnak és tudománynak drága voltára taníts meg engem, mert hiszek a Te parancsolataidnak. (Zsolt. 119,66)

Előadó: dr. Pauk János Szeged  Újszegedi Ref. Egyház gondnoka, egyetemi magántanár

(A Békásmegyeri Református Gyülekezet megközelíthető a szentendrei [H5] HÉV-vel a Békásmegyer megállótól 250 m.