Álláshirdetés – jogi és beszerzési igazgató

A Dunamelléki Református Egyházkerület Beruházási Főigazgatósága jogi és beszerzési igazgató munkatársat keres.

Az egyházkerület illetékességi területén megvalósuló beruházási projektek jogi, beszerzési, közbeszerzési feladatainak ellátására keressük vezető munkatársunkat, aki érdeklődést és elhivatottságot érez az épített egyházi infrastruktúra fejlesztése, valamint az épített egyházi örökség megújítása mellett, valamint részt kíván venni nagyívű egyházkerületi kiemelt beruházások és feladatok előkészítésében és végrehajtásában.

Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, kötetlen munkarend

Javadalmazás: Versenyképes jövedelem, cafeteria, mobiltelefon, laptop, szolgálati autó

A munkavégzés helye: 1093 Budapest, Török Pál utca 4. (home office lehetőséggel)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • beruházások építési jogi, ingatlanjogi, beszerzési és közbeszerzési jogi támogatása
  • beruházásokat előkészítő dokumentációk jogi szempontú ellenőrzése és kiegészítése
  • beruházások jogi előkészítése, a beruházások teljes folyamatának jogi koordinálása, támogatása
  • a műszaki szakmai tervezéshez, megvalósításhoz, kivitelezéshez kapcsolódó szerződésállomány kidolgozása, gondozása, végrehajtásának jogi szempontú ellenőrzése, ellenjegyzése
  • beruházásokkal kapcsolatos jogi szakvélemények megfogalmazása
  • szerződésszegések jogi kivizsgálása, értékelése
  • kivitelezőkkel kapcsolatos jogviták kezelése
  • állami támogatások támogató okiratában foglaltak jogi felügyelete
  • a projektelszámolásokkal kapcsolatos jogi véleményadás
  • köz/beszerzések jogi előkészítése, dokumentáció összeállítása, lebonyolításának jogi koordinálása - közbeszerzési tanácsadóval (faksz) való folyamatos kapcsolattartás, munkájának irányítása
  • Közbeszerzési Hatósággal való kapcsolattartás, állásfoglalások kérése
  • Köz/beszerzéssel, beruházásokkal összefüggő jogi szabályozás figyelemmel kísérése
  • beszerzési és közbeszerzési eljárásokban jogi szakértelem biztosítása
  • az egyházkerületi egyházi tevékenységi célú ingatlanállomány fejlesztésével, felújításával, ingatlanvagyon-gazdálkodással összefüggő döntési javaslatok jogi előkészítése;

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (jogász)
  • jogi szakvizsga
  • 5 év fejlesztési-beruházási, építési joghoz kapcsolódó és/vagy állami forrásból megvalósuló projekttapasztalat
  • református egyháztagság előny, de nem feltétel
  • büntetlen előélet
  • B kategóriás jogosítvány

Elvárások:

  • kreativitás, problémamegoldó képesség
  • vezetői tapasztalat
  • Microsoft Word, Excel, PowerPoint magas szintű ismeret
  • megbízhatóság, precíz, gyors és önálló munkavégzés
  • egyházi épített infrastruktúra iránti elkötelezettség, elhivatottság

Amit kínálunk:

  • változatos és kihívást jelentő szakmai feladatok
  • egyházkerületi kiemelt, szimbolikus jellegű beruházásokban való részvétel
  • az egyházkerület fejlődésének aktív alakítása
  • szakmai fejlődési utak közös kijelölése és rendszeres értékelése a vezetőséggel
  • keresztény munkahelyi légkör, heti rendszeres áhítat
  • rugalmas munkavégzés, home office lehetőség

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • rövid bemutatkozás, mely a feladatkörre vonatkozó motivációra is kiterjed
  • nettó bérigény feltüntetése

Jelentkezés 2023.09.30-ig az alábbi e-mail címen:

beruhazas@raday28.hu