A Szentírás Szövetség alapítványvezetőt keres!

A Szentírás Szövetség alapítványvezetői pozíciója 2018 elejétől megüresedik, így ennek betöltésére keres most a Szövetség kuratóriuma alkalmas személyt:

Olyan embert keresünk, akiről elmondhatók az alábbiak:

• Elkötelezett keresztyén ember és aktív gyülekezeti tag
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (teológiai végzettség előnyt jelent)
  • Van már vezetői tapasztalata (pl. gyülekezeti szolgálatban, céges vagy önkéntes munkában)
  • Kiváló kommunikációs készség jellemzi szóban és írásban
  • Stratégiai gondolkodásra, önálló munkavégzésre és döntéshozásra képes (gazdasági ügyekben is)
  • Örömmel dolgozik együtt másokkal – buzdítani és motiválni tudja a rábízottakat
  • Az angol nyelvet tárgyalási szinten, illetve a számítógépet felhasználói szinten ismeri és használja.

Előnyt jelent:

• Non-profit szervezetnél vagy egyházi munkában szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat kiadványok megjelentetése és/vagy táborszervezés terén

Mint minden szolgálat, így a fenti is kihívásokkal jár, de örömökkel és áldásokkal is. Aki ezt a szolgálatot átveszi, ezekre számíthat, többek között:

• Isten Országát építheti, a gyülekezetek missziós és hitépítő tevékenységét támogatva
  • Változatos feladatok várnak rá, melyekben fejlődési lehetőség rejlik
  • Elhívatott munkatársi gárda, jó közösség veszi körül
  • Nemzetközi kapcsolatokkal gazdagodik a Szentírás Szövetség (Scripture Union) nagyobb családjába bekapcsolódva”

Jelentkezési határidő: 2017. november 10.

Bővebb információ és jelentkezés: www.szentirasszovetseg.net