Lelkipásztor beiktatás ünnepi istentisztelet keretében

A Székesfehérvári Református Egyházközség új, megválasztott lelkipásztorának beiktatását ünnepi istentisztelet keretében rendezik meg a Széchenyi utcai református templomban.

A Székesfehérvári Református Egyházközség Presbitériuma ünnepi lelkészbeiktató istentiszteletet rendez Berze János megválasztott református lelkipásztor részére 2009. november 22-én, vasárnap, 15 órai kezdettel.

Az ünnepi rendezvényre a Széchenyi utcai református templomban kerül sor, ahol Berze János lelkipásztort a Mezőföldi Református Egyházmegye esperese, Imre Bálint iktatja be. Az ünnepi istentiszteleten igét hirdet Dr. Steinbach József, a Dunántúli Református Egyházkerület püspöke. Köszöntőt mond Dr. Huszár Pál, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának világi elnöke.

A szervező egyházközség minden kedves érdeklődőt szeretettel vár az ünnepségre.