Id. Somogyi László lelkipásztor hazatért Megváltójához

„Mert én tudom, hogy az én Megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.” Jób 19,25

Szomorú szívvel, de Isten kegyelmét megragadva, az örök élet ígéretét hittel megvallva tudatjuk mindenkivel, aki szerette, ismerte és kedves testvéreként tartotta számon, hogy drága szerettünk, id. Somogyi László nyugalmazott szalkszentmártoni református lelkipásztor életének 78. esztendejében, 2011. október 5-én hazatért Megváltójához, az Úr Jézus Krisztushoz.

Felravatalozására 2011. október 21-én, pénteken du. 2 órakor kerül sor a Szalkszentmártoni Református Templomban.

a gyászoló Család

A koszorúmegváltásra szánt összegeket a helyi gyülekezeti ház befejezésére kérjük felajánlani a perselyekben elhelyezett adományként.

Táviratcím: Somogyi Lászlóné 6086 Szalkszentmárton, Petőfi S. u. 27. (sl@albaref.hu)

Csatolt állományok