Karácsonyi képvásár Pákozdon

42 alkotás érkezett arra a képaukcióra, mellyel 300 éves templomuk tatarozásához kívánnak anyagi alapot gyűjteni a pákozdiak.

Az árverés első fordulója december 16-án, vasárnap 16 órakor zárul a gyülekezeti teremben (Petőfi u. 18.). A vételi ajánlatok már hónapok óta írásban gyűlnek a kiállítás katalógusában, a helyszínen. Aki most licitál akár a karácsonyfa alá is teheti a festményt, amellett, hogy támogatja Fejér megye egyik legrégibb református templomának renoválását. A festmények jelentős részét Simon M. Veronika művésznő tanítványi köre ajánlotta fel. Szinte minden műfajű, méretű és technikájú alkotás látható az eladásra kínált képek között, köztük természetfotó is. A tárlat hétköznap is megtekinthető előzetes egyeztetéssel.

Testvéri köszöntéssel,

Kardos Péter református lelkész

8095Pákozd, Petőfi u. 18.
Tel. 22/ 458 655, 20/ 212 2334.