"Ha Jézust követjük és hitelesen élünk, vagy üldöznek bennünket, vagy pedig szeretnek."
Záborszky Dávid
Jelenlét
...ami mindennél nagyobb űrt hagy maga után.
"Isten jelenléte és nem jelenléte egyaránt elviselhetetlen."
(Apostagi Zoltán)

"Ha Jézust követjük és hitelesen élünk, vagy üldöznek bennünket, vagy pedig szeretnek."
Záborszky Dávid
...ami mindennél nagyobb űrt hagy maga után.
"Isten jelenléte és nem jelenléte egyaránt elviselhetetlen."
(Apostagi Zoltán)
