Gyógyító hét az Arad-Mosóczi (Erdély) gyülekezetben

És hívj segítségül engem a nyomorúság idjén, én megszabadítlak téged és te dicsőítesz engem. Zsoltárok 50,15

Az Arad-Mosóczi gyülekezetben 2009. június 15-19 között ismét gyógyító hetet tartunk különböző szenvedélybetegségben szenvedők számára, um.: alkohol, drog, nikotin, szerencsejátékok, depresszió.

Azokat, akik gyógyúlni vágynak, szeretettel hívjuk és várjuk, de még gyógyulásukat kívánó szeretteiket is. Szállás, koszt bíztosítva van.

Kedves szenvedő barátaink, ha akarjátok gyógyulásotokat és hiszitek, hogy Jézus Krisztusnak van hatalma titeket megszabadítani, jöjjetek el.Akiket a Fiú megszabadít, azok valóban szabadok lesznek. Ti is azok lehettek.

Érdeklődni és jelentkezni lehet a következő címen: Arad-Gradiste (Mosóczi Gyülekezet) 310205 – Arad Str. A. Ivireanu 6 Tel. 004-0357-429274

Józsa Ferencz, lelkipásztor