Jótékonysági bazár a Lónyayban

Jótékonysági bazárt tart december 14-én, szombaton a keresztyén karácsonyi könyvvásárban a Dunamelléki Református Egyházkerület Püspöki Hivatala. A bevételt rászoruló lónyays diákok megsegítésére fordítja az iskola tantestülete.

Egy különleges bazár is helyet kap a Keresztyén karácsonyi könyvvásárban, melyet a budapesti Lónyay Utcai Református Gimnáziumban rendeznek a hét végén. A Ráday székház küszöbön álló kiürítése előtt a Püspöki Hivatal jótékony célokra ajánlja fel azokat a relikviákat, melyeket főként egyházi partnerszervezetek képviselői ajándékoztak a Dunamelléki Egyházkerületnek. Az ajándéktárgyak között található kép, váza, emlékérem és könyvjelző is.
A kiárusításra a vásár második napján, december 14-én szombaton délelőtt 10 és este 7 között kerül sor (illetve a készlet erejéig). A bevételt rászoruló lónyays diákok megsegítésére fordítja az iskola tantestülete.